Horari Activitats

NOVA GRAELLA 2023-24 (.pdf)

Consulta els horaris de les nostres activitats i reserva les classes que més t’interessin. Hi trobaràs una variada oferta d’activitats per escollir!

* En cas que sorgeixi una plaça vacant en una activitat, tindran prioritat els socis de la llista d’espera per a accedir-hi (segons ordre d’inscripció entre socis també).

* La inscripció a una activitat es renova automàticament i es genera un rebut bancari a principis de cada mes. En cas de voler cursar baixa, s’ha d’enviar un correu electrònic a info@cnbanyoles.cat o emplenar el full de baixa a secretaria abans que acabi el mes en curs. A final de temporada cal renovar la plaça per a la següent.

*50% de descompte en la segona activitat! (Promoció disponible sempre que afecti a Espinning o a Condicionament Físic Dirigit (activitats verdes). El descompte s’aplica al preu més baix).

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
06:00
06:00
07:00
Grup 1
Natació Esportiva
(Piscina exterior)
06:30
07:20
Andry
Espinning
(Sala d'espinning)
06:30
07:20
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)
06:00
07:00
Grup 1
Natació Esportiva
(Piscina exterior)
07:00
07:00
07:45
GRUP 1
Natació Adults
(Piscina exterior)
07:00
07:45
GRUP 1
Natació Adults
(Piscina exterior)
08:00
08:00
08:45
GRUP 2
Natació Adults
(Piscina exterior)
08:00
08:45
GRUP 3
Natació Adults
(Piscina exterior)
08:00
08:45
GRUP 3
Natació Adults
(Piscina exterior)
08:00
08:45
GRUP 2
Natació Adults
(Piscina exterior)
09:00
09:15
10:00
Grup 1
Aiguagim
(Piscina exterior)

09:15
10:05
GAC
Sala d'activitats
09:15
10:00
Grup 2
Aiguagim
(Piscina interior)

09:15
10:05
Tonificació
(Sala d'activitats)

09:15
10:30
Hipopressius
(Sala de socis)
09:15
10:05
Zumba
(Sala d'activitats)
09:15
10:00
Grup 2
Aiguagim
(Piscina interior)

09:15
10:05
Tonificació
(Sala d'activitats)

10:00
11:30
Ioga
(Sala de socis)
09:15
10:00
Grup 1
Aiguagim
(Piscina exterior)

09:15
10:05
Estiraments
(Sala d'activitats)
09:00
09:50
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)

09:15
09:45
6 a 18 mesos
Nadons
(Piscina exterior)

09:15
09:45
19 a 36 mesos
Nadons
(Piscina exterior)
10:00
11:00
12:00
12:15
12:45
6 a 18 mesos
Nadons
(Piscina exterior)

12:15
12:45
19 a 36 mesos
Nadons
(Piscina exterior)
13:00
14:00
15:00
15:15
16:00
Tonificació
(Sala d'activitats)
15:15
16:00
Tonificació
(Sala d'activitats)
16:00
16:10
17:00
Escola de joves
Sala d'activitats

16:45
18:00
Hipopressius
(Sala de socis)
16:10
17:00
Pilates
(Sala d'activitats)
16:10
17:00
Escola de joves
Sala d'activitats

16:45
18:00
Hipopressius
(Sala de socis)

17:10
18:00
Pilates
(Sala d'activitats)
17:00
17:10
18:00
Pilates
(Sala d'activitats)
17:10
18:00
Andry
Espinning
(Sala d'espinning)
17:10
18:00
Andry
Espinning
(Sala d'espinning)
18:00
18:00
19:15
Hipopressius
(Sala de socis)

18:10
19:00
Ball infantil
(sala d'activitats)

18:45
19:30
Aiguasalut
(Piscina exterior)

19:10
20:00
Càrdio-Tono
(Sala d'activitats)

19:10
20:00
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)

19:15
20:30
Hipopressius
(Sala de socis)

19:30
20:15
GRUP 4
Natació Adults
(Piscina exterior)

20:10
21:00
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)

20:15
21:00
GRUP 6
Natació Adults
(Piscina exterior)
18:10
19:00
Zumba
(Sala d'activitats)

18:30
20:00
Ioga
(Sala de socis)

18:45
19:30
Aiguagim prenatal
(Piscina exterior)

19:10
20:00
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)

19:10
20:00
Tot-Pump
(Sala d'activitats)

19:30
20:15
Grup 3
Aiguagim
(Piscina exterior)

19:30
20:15
GRUP 5
Natació Adults
(Piscina exterior)

20:00
21:30
Ioga
(Sala de socis)

20:10
21:00
Tot-Balance
(Sala d'activitats)

20:15
21:00
GRUP 7
Natació Adults
(Piscina exterior)
18:10
19:00
Ball infantil
(sala d'activitats)

18:10
19:00
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)

18:30
20:00
Ioga
(Sala de socis)

18:45
19:30
Aiguasalut
(Piscina exterior)

19:10
20:00
Ball jove
(Sala d'activitats)

19:10
20:00
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)

19:30
20:15
GRUP 4
Natació Adults
(Piscina exterior)

20:00
21:30
Ioga
(Sala de socis)

20:10
21:00
Zumba
(Sala d'activitats)

20:15
21:00
GRUP 6
Natació Adults
(Piscina exterior)
18:00
19:15
Hipopressius
(Sala de socis)

18:10
19:00
Zumba
(Sala d'activitats)

18:45
19:30
Aiguagim prenatal
(Piscina exterior)

19:10
20:00
Judit Reina
Espinning
(Sala d'espinning)

19:10
20:00
Equilibri cos-ment
(sala d'activitats)

19:15
20:30
Hipopressius
(Sala de socis)

19:30
20:15
Grup 3
Aiguagim
(Piscina exterior)

19:30
20:15
GRUP 5
Natació Adults
(Piscina exterior)

20:10
21:00
Tot-Pump
(Sala d'activitats)

20:15
21:00
GRUP 7
Natació Adults
(Piscina exterior)
18:10
19:00
Càrdio-Tono
(Sala d'activitats)

18:10
19:00
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)
19:00
19:10
20:00
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)

19:10
20:00
Estiraments
(Sala d'activitats)
20:00
21:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

  • Espinning Quim Llach · (Sala d'espinning)
    09:00 - 09:50
  • Nadons 6 a 18 mesos · (Piscina exterior)
    09:15 - 09:45
  • Nadons 19 a 36 mesos · (Piscina exterior)
    09:15 - 09:45
  • Nadons 6 a 18 mesos · (Piscina exterior)
    12:15 - 12:45
  • Nadons 19 a 36 mesos · (Piscina exterior)
    12:15 - 12:45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
09:00
09:15
10:00
Grup 1
Aiguagim
(Piscina exterior)
09:15
10:00
Grup 2
Aiguagim
(Piscina interior)
09:15
10:00
Grup 2
Aiguagim
(Piscina interior)
09:15
10:00
Grup 1
Aiguagim
(Piscina exterior)
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
19:30
20:15
Grup 3
Aiguagim
(Piscina exterior)
19:30
20:15
Grup 3
Aiguagim
(Piscina exterior)
20:00

Dilluns

  • Aiguagim Grup 1 · (Piscina exterior)
    09:15 - 10:00

Dimarts

  • Aiguagim Grup 2 · (Piscina interior)
    09:15 - 10:00
  • Aiguagim Grup 3 · (Piscina exterior)
    19:30 - 20:15

Dijous

  • Aiguagim Grup 2 · (Piscina interior)
    09:15 - 10:00
  • Aiguagim Grup 3 · (Piscina exterior)
    19:30 - 20:15

Divendres

  • Aiguagim Grup 1 · (Piscina exterior)
    09:15 - 10:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
18:00
18:45
19:30
Aiguasalut
(Piscina exterior)
18:45
19:30
Aiguasalut
(Piscina exterior)
19:00

Dilluns

Dimecres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
16:00
16:10
17:00
Escola de joves
Sala d'activitats
16:10
17:00
Escola de joves
Sala d'activitats

Dilluns

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
20:00
20:10
21:00
Tot-Balance
(Sala d'activitats)

Dimarts

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
18:00
18:10
19:00
Càrdio-Tono
(Sala d'activitats)
19:00
19:10
20:00
Càrdio-Tono
(Sala d'activitats)

Dilluns

Divendres

No events hours available!
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
18:00
18:45
19:30
Aiguagim prenatal
(Piscina exterior)
18:45
19:30
Aiguagim prenatal
(Piscina exterior)
19:00

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
06:00
06:30
07:20
Andry
Espinning
(Sala d'espinning)
06:30
07:20
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)
07:00
08:00
09:00
09:00
09:50
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
17:10
18:00
Andry
Espinning
(Sala d'espinning)
17:10
18:00
Andry
Espinning
(Sala d'espinning)
18:00
18:10
19:00
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)
18:10
19:00
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)
19:00
19:10
20:00
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)
19:10
20:00
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)
19:10
20:00
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)
19:10
20:00
Judit Reina
Espinning
(Sala d'espinning)
19:10
20:00
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)
20:00
20:10
21:00
Quim Llach
Espinning
(Sala d'espinning)

Dilluns

  • Espinning Quim Llach · (Sala d'espinning)
    19:10 - 20:00
  • Espinning Quim Llach · (Sala d'espinning)
    20:10 - 21:00

Dimarts

  • Espinning Andry · (Sala d'espinning)
    06:30 - 07:20
  • Espinning Quim Llach · (Sala d'espinning)
    19:10 - 20:00

Dimecres

  • Espinning Quim Llach · (Sala d'espinning)
    06:30 - 07:20
  • Espinning Andry · (Sala d'espinning)
    17:10 - 18:00
  • Espinning Quim Llach · (Sala d'espinning)
    18:10 - 19:00
  • Espinning Quim Llach · (Sala d'espinning)
    19:10 - 20:00

Dijous

  • Espinning Judit Reina · (Sala d'espinning)
    19:10 - 20:00

Divendres

  • Espinning Andry · (Sala d'espinning)
    17:10 - 18:00
  • Espinning Quim Llach · (Sala d'espinning)
    18:10 - 19:00
  • Espinning Quim Llach · (Sala d'espinning)
    19:10 - 20:00

Dissabte

  • Espinning Quim Llach · (Sala d'espinning)
    09:00 - 09:50
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
19:00
19:10
20:00
Equilibri cos-ment
(sala d'activitats)

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
09:00
09:15
10:05
GAC
Sala d'activitats
10:00

Dilluns

  • GAC Sala d'activitats
    09:15 - 10:05
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
09:00
09:15
10:30
Hipopressius
(Sala de socis)
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:45
18:00
Hipopressius
(Sala de socis)
16:45
18:00
Hipopressius
(Sala de socis)
17:00
18:00
18:00
19:15
Hipopressius
(Sala de socis)

19:15
20:30
Hipopressius
(Sala de socis)
18:00
19:15
Hipopressius
(Sala de socis)

19:15
20:30
Hipopressius
(Sala de socis)
19:00
20:00

Dilluns

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
10:00
10:00
11:30
Ioga
(Sala de socis)
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
18:30
20:00
Ioga
(Sala de socis)
18:30
20:00
Ioga
(Sala de socis)
19:00
20:00
20:00
21:30
Ioga
(Sala de socis)
20:00
21:30
Ioga
(Sala de socis)
21:00

Dimarts

  • Ioga (Sala de socis)
    18:30 - 20:00
  • Ioga (Sala de socis)
    20:00 - 21:30

Dimecres

  • Ioga (Sala de socis)
    18:30 - 20:00
  • Ioga (Sala de socis)
    20:00 - 21:30

Dijous

  • Ioga (Sala de socis)
    10:00 - 11:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
09:00
09:15
09:45
6 a 18 mesos
Nadons
(Piscina exterior)

09:15
09:45
19 a 36 mesos
Nadons
(Piscina exterior)
10:00
11:00
12:00
12:15
12:45
6 a 18 mesos
Nadons
(Piscina exterior)

12:15
12:45
19 a 36 mesos
Nadons
(Piscina exterior)

Dissabte

  • Nadons 6 a 18 mesos · (Piscina exterior)
    09:15 - 09:45
  • Nadons 19 a 36 mesos · (Piscina exterior)
    09:15 - 09:45
  • Nadons 6 a 18 mesos · (Piscina exterior)
    12:15 - 12:45
  • Nadons 19 a 36 mesos · (Piscina exterior)
    12:15 - 12:45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
07:00
07:00
07:45
GRUP 1
Natació Adults
(Piscina exterior)
07:00
07:45
GRUP 1
Natació Adults
(Piscina exterior)
08:00
08:00
08:45
GRUP 2
Natació Adults
(Piscina exterior)
08:00
08:45
GRUP 3
Natació Adults
(Piscina exterior)
08:00
08:45
GRUP 3
Natació Adults
(Piscina exterior)
08:00
08:45
GRUP 2
Natació Adults
(Piscina exterior)
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
19:30
20:15
GRUP 4
Natació Adults
(Piscina exterior)

20:15
21:00
GRUP 6
Natació Adults
(Piscina exterior)
19:30
20:15
GRUP 5
Natació Adults
(Piscina exterior)

20:15
21:00
GRUP 7
Natació Adults
(Piscina exterior)
19:30
20:15
GRUP 4
Natació Adults
(Piscina exterior)

20:15
21:00
GRUP 6
Natació Adults
(Piscina exterior)
19:30
20:15
GRUP 5
Natació Adults
(Piscina exterior)

20:15
21:00
GRUP 7
Natació Adults
(Piscina exterior)
20:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
06:00
06:00
07:00
Grup 1
Natació Esportiva
(Piscina exterior)
06:00
07:00
Grup 1
Natació Esportiva
(Piscina exterior)

Dilluns

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
16:00
16:10
17:00
Pilates
(Sala d'activitats)
17:00
17:10
18:00
Pilates
(Sala d'activitats)
17:10
18:00
Pilates
(Sala d'activitats)

Dimarts

  • Pilates (Sala d'activitats)
    16:10 - 17:00
  • Pilates (Sala d'activitats)
    17:10 - 18:00

Dijous

  • Pilates (Sala d'activitats)
    17:10 - 18:00
No events available!
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
09:00
09:15
10:05
Tonificació
(Sala d'activitats)
09:15
10:05
Tonificació
(Sala d'activitats)
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
15:15
16:00
Tonificació
(Sala d'activitats)
15:15
16:00
Tonificació
(Sala d'activitats)

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
09:00
09:15
10:05
Estiraments
(Sala d'activitats)
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
19:10
20:00
Estiraments
(Sala d'activitats)

Divendres

No events available!
No events available!
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
19:00
19:10
20:00
Tot-Pump
(Sala d'activitats)
20:00
20:10
21:00
Tot-Pump
(Sala d'activitats)

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
09:00
09:15
10:05
Zumba
(Sala d'activitats)
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
18:10
19:00
Zumba
(Sala d'activitats)
18:10
19:00
Zumba
(Sala d'activitats)
19:00
20:00
20:10
21:00
Zumba
(Sala d'activitats)

Dimarts

  • Zumba (Sala d'activitats)
    18:10 - 19:00

Dimecres

  • Zumba (Sala d'activitats)
    09:15 - 10:05
  • Zumba (Sala d'activitats)
    20:10 - 21:00

Dijous

  • Zumba (Sala d'activitats)
    18:10 - 19:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
18:00
18:10
19:00
Ball infantil
(sala d'activitats)
18:10
19:00
Ball infantil
(sala d'activitats)

Dilluns

Dimecres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte
19:00
19:10
20:00
Ball jove
(Sala d'activitats)

Dimecres

No events available!

Mecenes del Club

Col·laboradors